קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

שלום לך, אני חלי ממן

בת 46, מתגוררת בבוסתן הגליל, נשואה למיקו (שדרך אגב אגלה לכם סוד הוא זה שמניע אותי תמיד) אם לארבע בנות מקסימות לי, גל, טל ויובל.

במהלך השנים ניסיתי דיאטות רבות – ברובן נחלתי אכזבה גדולה. רק כאשר הצטרפתי לקבוצת תמיכה טובה, נחשפתי לדרך אחרת והצלחתי להשיל ממשקלי 30 קילו ב – 8 חודשים!

הסיפור שלי דומה לסיפורן של נשים רבות בגילאים שונים ומתמקד בבעיה שכולנו מתעסקות בה ללא הרף – עודף משקל. הסיפור שלי התחיל בגיל 12. הייתי ילדה ממוצעת, לא שמנה מידי ולא רזה מידי ובחופש הגדול השמנתי קצת 2-3 ק”ג. זה התחיל להפריע לי רק כשאחת השכנות “הנחמדות” אמרה לי “וואו, חלי, איך השמנת”. כשאומרים לך משהו שאת יודעת שהוא נכון זה פוגע. ואז התחלתי דיאטת “כסאח”.

ירדתי במהירות במשקל, כולם החמיאו לי שרזיתי, אבל מהר מאוד עליתי חזרה במשקל. לקחתי את זה קשה גם כי תמיד הייתי ילדה יפה ותוססת ובמיוחד, כיוון שהייתי בגיל רגיש בו מתחילים להתעניין בבנים. לו היה מי שידריך אותי אז, הייתי יכולה ללמוד כיצד לאמץ הרגלי אכילה נכונים ולא הייתי נכנסת למעגל ההשמנה המטורף. אף אחד לא נולד עם עודף משקל של 30 ק”ג.

כולם מתחילים באותם 2-3 ק”ג, קצת יורדים, קצת עולים, שוב יורדים, וכך נכנסים לסחרור גדל והולך. אם יורדים מהר- עולים מהר ובלי להרגיש מתחילים לחיות במצב מתמיד של דיאטה.

היום אני יודעת שיכולתי להימנע מהמאבק שניהלתי מול משקלי באינספור ניסיונות כושלים בעזרת הכוח שביחד. את קבוצות ההרזיה חלי ממן ייסדתי בשנת 2000 על סמך עקרונות ההצלחה האישית שלי ומאז אנו מדריכים א.נשים מכל רחבי הארץ מעל 400 קבוצות תמיכה ו – 140 מדריכים ומדריכות כולם א.נשים שעברו בחלי ממן את התהליך כולו.

התהליך אותו אני מלמדת הוא תהליך הרזייה מבוקר.
הבסיס – שינוי הרגלי אכילה וחשיבה בשילוב תזונה בריאה ונכונה.
המטרה =   הגעה למשקל היעד ושמירה עליו. אני מפעילה באופן אישי צוות מקצועי המורכב מדיאטניות, ממדריכות וממאמנות אישיות. שילוו אותך לאורך כל הדרך ועזרו לך להתמודד עם כל אותם “שדים” המתעתעים לך מבפנים.

אני רוצה שינוי

וידאו - חלי ממן

עוד קצת על חלי ממן

כשאנחנו מגיעים לרגע שבו אנו מחליטים לעשות שינוי

״ביום שתקבלי את האומץ לומר “לא” לדברים הקטנים, תקבלי כוח לומר “כן” לדברים הגדולים. בכישרון רגיל ובהתמדה עקבית, תשיגי את היעד שלך, שהוא – להרגיש טוב עם עצמך. אני לא מאמינה ברזון. הדבר החשוב ביותר הוא ההרגשה הפנימית של כל אחד ואחת מאיתנו, חשוב ללמוד לחיות עם הגוף שלנו, לאהוב אותו ולא להתעסק באובססיביות בלהיות רזה. אני מאמינה שצריך להתמקד בשינוי החשיבה ובניסיון לראות את חצי הכוס המלאה. גם כשנופלים חשוב להפיק מכך לקחים ולהמשיך הלאה. מעידה היא רק מעידה ואין צורך להנציחה. אני מאמינה שכדי להשיג משהו בחיים צריך לחלום עליו, לתכנן איך משיגים אותו ולאסוף את כל הכוחות שלנו על מנת להשיגו. אני מאמינה שלכל אחד ואחת מכם יש את היכולת להגיע ליעד הנכסף. כבדו את עצמכם והפסיקו להילחם בגופכם, התמקדו בתכונות החזקות שלכם וצאו לדרך״.

  1. הכח שביחד – הרבה יותר קל להצליח כשיש ליווי מקצועי וצמוד שמחזק ומפרגן.
  2. חשיבה אופטימית וחיובית תורמת לתהליך. שחררו את העבר ותתחילו לאהוב את עצמכם.
  3. דאגו לנקות את הבית מ’ידידים’ לא רצויים, היעזרו ברשימת הקניות המומלצת על מנת להתמודד מול הפיתויים.
  4. שתו לפחות 12 כוסות מים ביום – מסייעים בתהליכי העיכול ומנקים את הגוף מרעלים.
  5. האוכל חייב להיות זמין, מזמין וטעים, סגלו לעצמכם 6 ארוחות לאורך היום.
  6. לא לדלג על ארוחת הבוקר – היא מאזנת סוכר, מגבירה את חילוף החומרים ומסייעת בשריפת השומנים.
  7. ספורט – הליכה, באוויר הפתוח, מרעננת ובריאה.
  8. מנה מותרת – מנת פינוק שהכרחית לתהליך ההרזיה. צום והתנזרות הנם מתכון להשמנה. מותר להנות ממאכל אהוב בלי רגשות אשמה אחת לשבוע.
  9. פסק זמן – רגע לעצמך לפינוקים אחרים.
  10. אנחנו לא מאמינים בקסמים, ולא בקיצורי דרך, שינוי דורש זמן, אל תציבו אתגרים לא מציאותיים, סבלנות, התמדה ואמונה יובילו אותך להישג הרצוי.

אנחנו כאן כדי לתת לכל משתתפ/ת את התחושה שהוא אהוב, רצוי ומוערך. אנו מתחייבים למערכת יחסים אישית, קשובה, אכפתית ומתמשכת, שהיא כר נעים ונוח להישגים ולתוצאות אישיות מרשימות. אנחנו כאן, כדי לעזור לכל מי שרוצה ללמוד לקיים אורח חיים בריא יותר ולרדת במשקל. אנחנו כאן, כדי ללמד אנשים איך לוותר על דפוסים ישנים וכיצד לרכוש הרגלים חדשים. אנחנו כאן,כדי ללמד איך להתגבר על פחדים ומכשולים חיצוניים ופנימיים וליצור שינוי אמיתי לאורך זמן. אנחנו כאן, כדי ללמד אנשים כיצד לשלוט ולהוביל את עצמם בחיים כפי שהם רוצים ולא כפי שאוכל או הרגלי האכילה מכתיבים להם.

אנחנו כאן, כדי לחזק, לעודד לתמוך באנשים שרוצים להצליח – כי זה אפשרי!  

 “לכן אתה במרכז ולא המשקל”

animated image
דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות