הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

הוקרת תודה

על חלי ממן, על הכרת תודה
ועל דברים שעשיתי בעצמי

בכל יום אנו נתקלים באנשים שהיו במצבים קשים ובלתי אפשריים,
שהצליחו לשנות את חייהם באמצעות הערכה והוקרה. חלי ממן מכריזה
שבכל פעם שאנחנו מעריכים ומוקירים – אנחנו משדרים אהבה,
ואת כל מה שאנחנו משדרים אנחנו מקבלים בחזרה! כאשר אנחנו
מעריכים ומוקירים את הבוס, את המשפחה, את הילדים, אדם זר ברחוב
או את עצמנו – אנחנו נותנים אהבה, וכך נקבל גם בחזרה: יותר שמחה, יותר בריאות, יותר כסף, יותר חוויות משמחות, יותר הזדמנויות.

"אני אסיר תודה לכל מי שאמר 'לא' – הם הסיבה שעשיתי זאת בעצמי...." (איינשטיין)

  • תודה על האוכל הטעים והבריא שתורם לגוף שלי ולבריאותי הנפשית והפיזית ונמצא בביתי ובסביבתי. תודה על השפע המדהים שיש במדינת ישראל, איזה שפע ומבחר של מוצרים דלי קלוריות, ירקות טריים ושווים ועוד (במקום לשבת ולהגיד שאני משמין בגלל האוכל הטעים, כי זה לא האוכל. אלה המחשבות שלי עליו, אלה המחשבות על הקיפוח ושאסור לי... ואז אני עושה דווקא).


  • תודה על כך שהרזיה היא משימה מאתגרת – המשפט "לרזות זה קשה" הוא סוג של אמונה מגבילה שהשתרשה בעקבות תעשיית הדיאטות, כי דיאטה היא באמת קשה. לעומת זאת, תהליך אמתי של הנפש ושל הגוף להרזיה מתונה ובריאה הוא תהליך מעצים, מאתגר ומהנה. תודה שיש לי את הזכות להיות חלק ממנו – זה ישנה את חיי!


  • תודה על כל שינוי קטן שמתרחש בחיי – מכירים את המשפט: "אין לך מספיק כוח רצון"? אז זהו, שאין שום קשר בין כוח רצון להרזיה. מדובר אך ורק בתהליך של שינויים קטנים והדרגתיים בהרגלים, במחשבות ובאמונות. למעשה, מדובר בתכנות מחדש של התת-מודע ותודה על כך שזה אפשרי!


  • תודה על קצב חילוף החומרים שלי – מחקרים גילו כי מרבית האנשים הרזים הם רזים בזכות דפוסי ההתנהגות, האמונות והמחשבות שלהם, ולא בגלל גנטיקה או קצב חילוף חומרים מהיר במיוחד. אז בואו נתחיל לפרגן לגוף שלנו ולקצב חילוף החומרים שלנו, כי כשאנחנו עושים – אנחנו רואים תוצאות. בואו נעזור לו במקום לדכא לו את מצב הרוח !
אם אינכם עושים זאת – אינכם משדרים אהבה, ויהיה לכם קשה יותר לקבל את הכוחות לשנות דברים שמתרחשים כיום בחייכם. כשמכירים תודה על הדברים שקיבלנו ועל מה שאנו ממשיכים לקבל כל דקה, כל שעה, אפילו מבלי לשים לב – אנחנו מכפילים את הדברים האלה!
הכרת התודה בעצם מביאה אלינו את הדברים שאנחנו רוצים!

בהצלחה,
חלי ממן.