הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

סינדרלה - הפחד מכשלון


"אף פעם אל תתנו לפחד מהכישלון לגרום לכם לא להשתתף במשחק" (סינדרלה)

"שליטה בו בזמן במחשבות, ברגשות ולפיכך בהתנהגות שלנו בחיינו -  זה מה שנקרא מאז ימי קדם, התנהגותו של החכם, הנובעת מתמורה פנימית, מתרגול פנימי". ("הנזיר והפילוסוף").


מהי הטכניקה שלי להצלחה ? האם אני משקיעה בתהליך? זמן? אנרגיה? האם אני צריכה עזרה בזה? האם אני מחלקת נכון את הזמן שלי? את האנרגיה שלי? איך יודעים? האם ההשקעה שלי משתלמת?


זה לא סוד שכולנו כבר מצליחים כל הזמן בדברים שונים וגם בהרזייה, שמעתם בסבב את הירידות הנפלאות, אבל אפשר כמובן לשפר תמיד במידה מסוימת את היכולת שלנו להצליח בהגשמת רצונות ומשאלות .


האם נחוץ לתהליך שלי שיפור? במה אני יכולה להשתפר? האם יש לי טיפים לשיפור?

 

טיפים מעולם הבחירות להצלחה בהרזייה:


  • קלע את החץ למטרה (לעשייה) – כל עשייה שהיא בתוכנית - תקדם אותי למטרה המדהימה של ההרזייה ותחושת האושר הזו שכולנו רוצים. באמצעות החץ אפשר פשוט לעשות את הפעולות  ולהתקדם אל עבר יעד ההצלחה שלנו. בכל מקרה נתקדם. משהו יקרה. נהיה במקום אחר בסיום העשייה.  


מה עשיתי השבוע שמאוד תרם לי ? מה אעשה בשבוע הקרוב שיעזור לי?


  • מיקום נוכחי ביחס ליעד ההצלחה שלי - החשיבות למודעות לנקודת המוצא חשובה לא פחות ממודעות לנקודת היעד. ההיכרות עם נקודת המוצא מאפשרת לעשות שימוש מיטבי במשאבים שנמצאים זמינים עבורי כעת. ובכל מקרה, נקודת ההווה היא תמיד הרי הנקודה היחידה שבה אנו מתקיימים ופועלים.


מהו המיקום שלי כיום בתוכנית? מה נשאר לי? מה צריך לעשות כדי להמשיך? האם אני תקועה ? האם אני עובדת כמו שצריך ? האם בהתחלה עבדתי שונה?


  • משקפי הזדמנויות - כשאנחנו עוטים את המשקפיים האלה, ניתן להביט על כל דבר שקורה כעל הזדמנות ללמידה ולהתקדמות לעבר יעד ההצלחה שלנו.


האם אני מפיקה לקחים מהזדמנויות או רק מלקה את עצמי? האם אני רואה בקושי הזדמנות או מכשול?


  • מדידת ההצלחה - היכולת להחשיב כל תוצאה שלי בהווה כהצלחה ולראות את ההתקדמות בתוכנית -עוזרת בהתקדמות עצמה אל עבר היעד.

מהי הצלחה עבורי? ירידה גדולה או סיפוק גדול?


בהצלחה!

חלי ממן