הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

אין ארוחות חינם


אין ארוחות חינם במדינה הזו...גם לא בתהליך הרזייה אצל חלי ממן...

רבים סבורים שמנהיג או אדם שמנצח בתחומים שונים נולד עם תכונות מיוחדות – טעות ! אנחנו לא נולדים עם התכונות האלו...אלא אנו שבוחרים בניצחון ובהנהגה כדרך חיים ! אני זה שמחליט לנצח, להוביל...ועם הזמן אנשים סבורים שזו אכן תכונה, כי זה הופך להיות הרגל, אורח חיים שלך ! .

"אין ארוחות חינם במדינה הזו... ואל תלך ותבזבז את כל חייך בלקונן על שאתרע מזלך. עליך לומר, אני חושב שאם אמשיך להשקיע בזה וארצה את זה מספיק חזק אוכל להשיג את זה. זה נקרא התמדה"...

(לי איאקוקה)

מה עלי לעשות כדי להתמיד ולנצח...?

 עשרת ההרגלים שחייבים לפתח כדי להתמיד, לנצח ולהצליח בתהליך ההרזיה:

  1. הייה חיובי בציפיות שלך עבור עצמך –   שדר אך ורק דברים חיוביים למוח, כי מה שאתה משדר -זה מה שאתה מקבל. שאף תמיד לדברים הטובים עבור עצמך.


  1. הענק השראה ומוטיבציה קודם כל לעצמך – רצון זה התחלה של כל הצלחה. תחשוב על מה שאתה רוצה להשיג עם סוף מוצלח של משקל כבוד ולא על מה שאתה לא רוצה להשיג. חשוב על כך כל יום (לא רק כשנוח), שאף להשיג זאת (ולא רק בחלום), האמן שאתה יכול !


  1. צור תדמית חיובית על עצמך  - זכור שהתת מודע שלנו קולט את הדברים החיוביים והשליליים שאתה חושב על עצמך. נהל שיחה חיובית עם עצמך כל יום! אתה יכול ומסוגל להפוך את עצמך לאדם הרזה שתמיד שאפת להיות. דמיין את עצמך שאתה בעל תכונות המיוחלות...(אתה מסוגל לדייק בכמויות, להכין אוכל שווה, להתאפק, למדוד, ליהנות מהדרך).


  1. הגדר מטרות – דע להגדיר מטרות לטווח קצר ולטווח ארוך (חצי קילו לשבוע, עד פסח עשרה ק"ג). המטרות צריכות להיות מתוכננות וברורות. כתוב אותן על נייר והגדר גם זמן לביצוע. זכור! זמן זה דבר הכי יקר שיש לך.  חשוב על סוף חיובי ומוצלח עבור כל מטרה וצא לדרך.


  1. למד לשלוט על הפעולות של כל החלטה - מטרה שהצבת לעצמך-  תזכור שהלוזרים נותנים לדברים לקרות כאשר המנצחים גורמים לדברים לקרות. קבל החלטה שאתה הוא שמשפיע ושולט על הפעולות ולא האוכל...אתה הוא שבוחר אם הדבר יצליח - או לא, ולא חברייך...


  1. ראה את עצמך כמנצח בדימיון - דמיין ותראה את עצמך כמנצח באופן מוחשי וברור כל יום בדמיון שלך. הפוך את הנצחון לתכונה מולדת, גם אם יהיה צורך לזייף אותה בהתחלה עד שהיא תהפוך להרגל...


  1. פתח דימוי עצמי חיובי - קבל את עצמך, את מי שאתה ומה שאתה, כי אתה אחד ויחיד ואין עוד בן אדם כמוך, הייה שמח שאתה הוא אתה ולא מישהו אחר... תאהב את עצמך !


  1. הייה אדם גדול – מנצח הוא אדם אשר אוהב, נותן, מקשיב ועוזר... פתח מודעות עצמית בחיים שלך – שים לב למחשבות ולרגשות שלך ופעל בהתאם... פתח יכולת תקשורת של מנצח - הקשב לעצמך ולאחרים ולמד לקבל אחריות על מעשייך !  

זכור! להיות המנצח - זו החלטה, זו בחירה ברורה, מוחלטת ומדויקת –

ההחלטה היא תמיד בידיים שלנו.

בהצלחה!

חלי ממן