הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

העתיד שלכם נקבע על ידי מה שאתם עושים היום ועכשיו

"העתיד שלכם נקבע על ידי מה שאתם עושים היום ועכשיו, לא מחר" (קיוסאקי)

שמתם לב שמרבית ההחלטות שלנו הן יותר כמו משאלות מאשר נקיטת פעולות מעשיות שיקדמו אותנו לעבר המטרה? בואו נשים לב למלים היוצאות מן הפה. בואו נשנה את המסר שהתת-מודע מקבל. אל תגידו: "אני אירשם לחדר כושר וארזה" אלא התחילו לשנן: "אני מוכן להצטרף לחדר כושר מחר בצהריים. אני אקפיד לבצע פעילות גופנית שלוש פעמים בשבוע, כדי להשיל 15 ק"ג ולהצליח להיכנס לג'ינס החדש עד ראש השנה". דייקו את ההחלטה. הוסיפו לה תאריך, מספר ויעד ואז היא תהפוך למציאות – למטרה אמִתית ונגישה!

מה אתם מוכנים לעשות כבר היום? מתי? כמה? איפה?
ספינת הנאות ופנאי שוקלת מעל 80 אלף טון, אך החלק שקובע לאן היא תחתור ולאן היא תגיע שוקל רק 140 טון. איפה ההגה של ההחלטות שלכם? מי מחליט אצלכם? שבו ליד דף ועט והתחילו לכתוב: תכננו מה לאכול, חשבו את הכמויות, ערכו רשימת קניות, חפשו מתכונים שווים, וקנחו במשפטי עידוד: "אתם יכולים!"
כשהופכים דברים מסובכים לפשוטים וקטנים – מצליחים להגיע להישגים גדולים!

אנחנו אוהבים להשתמש בתירוצים כסיבות הגיוניות לאי-הצלחה בתהליך ההרזיה, אפילו עד כדי שכנוע עצמי שאין ברירה אלא לוותר על ההתמודדות. די עם זה! נכין מראש תגובות אוטומטיות שיהדהדו היטב בראש בכל פעם שנרצה לוותר: "את יכולה!", "אתה מנצח!", "אתם תהיו רזים ולא משנה מה!", "הצלחת בכל תחום בחיים – גם כאן זה אפשרי!"
מהו התמריץ שלכם בהרזיה? איזה משפט עוזר לכם לרצות?

כל מערכת טובה חייבת לעבור נסיעת מבחן ונסיעות שוטפות במשך שלושה שבועות לפחות כדי ליצור הרגלים חדשים. לאחר מכן ההתנהגות החדשה תהיה קלה ואוטומטית (מי נוהג עדיין עם הידיים על ההגה כמו שלימדו אותנו בשיעורי הנהיגה?). הציבו תזכורות בכל מקום: ברכב, במשרד, על המקרר או ליד המחשב, ואל תשכחו לתגמל את עצמכם. ביום ה-21 ציינו לעצמכם "חגיגה!" וצאו לפרגן לעצמכם על החלטה שיושמה היטב. נסו את זה למען מטרה קטנה כלשהי, וכשתהיו משוכנעים שזה עובד – לכו על מטרה שתשנה לכם את החיים.