הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

להט ויצירתיות מולידים אושר והצלחה


אדם שמתאמץ להשיג מטרות משמעותיות מרגיש תחושת ייעוד מרוממת רוח וערכו
העצמי עולה בלי קשר לנסיבות. כאשר אנשים מתמקדים במטרה חשובה ומשמעותית
עבורם – הם מרוגשים ונלהבים ביותר. לאנשים שרוצים להצליח לרזות יש
משימת חיים יוצאת דופן שהם להוטים לבצע בשלמות, ולא משנה "כמה רזה,
כמה זמן, כמה משקיע, כמה מוותר".

כאשר תתמקדו במטרה שלכם תהיו מאושרים יותר, רזים יותר ולהוטים להזדמנויות חדשות! כאשר תפעלו בשירות משימה יוצאת דופן תחושת הייעוד שלכם תתפרץ. כבני אדם מכווני הישגים ומלאי השראה אתם תשקיעו בעשייה ותוכלו להעניק לה את מרב מאמציכם.

האם זה שווה את זה? האם אתם מרוגשים מהתהליך? האם אתם מכווני מטרה?
בתחילת התהליך היינו ממש מפתים את עצמנו במחשבות חיוביות למה כדאי להיות רזה ולמה כדאי להתאפק.
עם הזמן, מאחר שאנחנו מרגישים שהתהליך לא מתקדם לשום מקום, אנחנו מאבדים או מזניחים את המיומנות לפתות, את הרצון לכבוש את היעד, את היכולת לחלום ואת מה שמסביב.

כמה זמן לא חלמתם על עצמכם רזים? כמה זמן לא דמיינתם את עצמכם ביעד?
בתחילת התהליך - כמה השקענו, כמה תכננו וציפינו בדריכות, ואיזה עונג צרוף חשנו בשקילה הראשונה...
לאחר ותק בתהליך כבר לא מחזרים כי חושבים שזה לא נחוץ, וזה כל כך לא נכון! מה שיוצר את הקשר המיוחד  עם תהליך ההרזיה הוא התחושה שבאמת בחרתי באורח החיים הזה מכל השאר, אבל כשמתחילים הקשיים כבר לא חושבים על הבחירה הזו אלא מתמקדים בנקודות החיכוך והביקורת.

האם באמת בחרת בתהליך? האם התהליך מיוחד?
בתחילת התהליך אנחנו משקיעים יותר, נותנים יותר ומעניקים הזדמנויות רבות יותר להתמודדות. ככל שעובר הזמן אנחנו כבר לא מתאמצים וזה פחות ופחות בראש שלנו. תשומת הלב עוברת לדברים אחרים שנמצאים גבוה יותר בסולם העדיפויות שלנו. פתאום אפשר לרזות רק בשנה הבאה, כשהילדים יעזבו את הבית, כשנצא
לפנסיה.

בתחילת תהליך ההרזיה יש פרפרים בבטן שממלאים את התהליך בהתלהבות ובמוטיבציה. הגילוי, ההרפתקנות המשותפת והניסיון לחקור משהו חדש גורמים לנו לחשוב ששום דבר לא מובן מאליו. אך עם הזמן, השיח הזה נעלם...למה?

מה יגרום לי שוב לפרפרים בבטן ? מה מרגש אותי בתהליך?
התהליך מלא בחיזור פתייני, בחידושים, במונולוג עצמי חיובי ובוטח, בהשקעה ובהתלהבות. רק ככה יהיו לנו פרפרים בבטן! רק כך נוכל לבחור באורח החיים המדהים הזה בכל יום מחדש. אל תתנו להתלהבות הזו להיעלם ממדף התהליך. מצפה לכולנו עוד זמן רב של תכנית טובה, כמו תכנית חדשה, כמו אהבה חדשה.

"הניחו לאתגר לרומם את רוח הקרב שלכם. לא תגיעו לשום מקום בלי רוח קרב איתנה, לכן התחילו לזוז ! התניעו את העוצמות החבויות בכם באמצעות האש שבלבכם והכינו עצמכם לפעולה"  (וינסנט פיל)

בהצלחה!
חלי ממן