הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

הסתכלו תמיד על הצד החיובי של החיים...

 

מהי המטרה הברורה שלך ? האם יש לך מטרה כמותית ? מציאותית ?

חלי ממן ממליצה:

הפסיקו לעשות את אותם הדברים שוב ושוב ללא הפסקה - הזמן הנכון ביותר לקחת נשימה עמוקה הוא כשאין זמן לעשות זאת. אם תמשיכו לעשות את מה שאתם עושים, אתם תמשיכו לקבל את מה שאתם מקבלים. לפעמים תצטרכו להרחיק את עצמכם על מנת שתוכלו לראות את הדברים בצורה טובה יותר. בכל פעם שאתה נתקל בקושי, התמקד בפתרון ולא בבעיה. חשוב על התוצאות הטובות ביותר למכשול שבפניו אתה ניצב, ואל תבזבז זמן במה שגרם לו. פתרונות חיוביים מטבעם, בעוד שבעיות הן מטבען שליליות. ברגע שאתה מתחיל לחשוב במושגים של פתרון, אתה נעשה חיובי ומכוון לעשייה....

הפסיקו לבזבז זמן בלהסביר את עצמכם לאחרים - חברים האמיתיים שלכם לא צריכים את זה, והאויבים שלכם ממילא לא יאמינו. פשוט תעשו את מה שאתם מחשיבים בליבכם כדבר הנכון. הניחו שמשהו טוב מסתתר בכל קושי או אתגר, כפי שמתמצתת את זה האמרה הידועה: "כל פעם שאלוהים רוצה לתת לנו מתנה הוא עוטף אותה בבעיה". ככל שהמתנה שאתה עומד לקבל גדולה יותר, גדולה יותר גם הבעיה שבה היא תהיה עטופה. אבל אם תחפש את המתנה עצמה ולא תעסוק בעטיפה שלה, תגלה אותה תמיד בין קפלי הכעס והבלבול.

 לוקחים נשימה. קצב הירידה צריך להיות חצי ק"ג עד ק"ג בשבוע. כלומר, כדי לרדת 5 ק"ג נדרשים 10-5 שבועות. ירידה מתונה תסייע לכם לשמור על ההישג. אתם הרי לא רוצים לרדת ומיד לעלות חזרה.  כותבים הכל. קחו מחברת אישית ועט, מעכשיו אתם רושמים כל מה שאתם אוכלים, וגם מה שאתם שותים. ה-כ-ל. גם את קוביית השוקולד שגנבתם מהארון.  מארגנים מראש. אם הכנתם יום קודם את כל הארוחות ליום המחרת, סביר להניח שלא תפתחו רעב בלתי נשלט. מתחילים במה שהכי מאתגר אותנו. אם, למשל, האתגר שלכם הוא חיבה יתרה למתוקים, קובעים כלל שאוכלים מתוק רק אחרי אכילת פרי. אם האתגר הוא תאווה מוגברת ללחם - קובעים כלל שאוכלים אותו רק בערב כן הלאה.  שמים תזכורות בסלולרי. הן יזכירו לכם שהגיע הזמן לשתות מים או לאכול ארוחת ביניים.  לא מדלגים על ארוחת בוקר, כי זו התחלה טובה ליום מוצלח: פרוסה עם גבינה; גרנולה עם יוגורט; פרוסת עוגה ביתית או כל דבר אחר שמתאים לכם לפתוח איתו את היום.

 

"להאשים אחרים בדרך שמתנהלים חייכם זה כמו לעלות על הרכבת הלא נכונה ולהאשים את הרכבת" (ריצרד וילקינס)