קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

להצליח בגדול – כך הכל התחיל

אחרי שאמא שלי ראתה איך ירדתי במשקל (וכאן הזמן והמקום להגיד תודה לאמא שלי, שהיא אהובה המדריכה למי שלא יודע – תודה אמא!!!), היא החליטה שגם היא רוצה לעשות דיאטה וביקשה שאעזור לה. בהתחלה לא הסכמתי, אבל היא נדנדה והתעקשה ובסוף ארגנה עוד שש חברות וקבענו מפגש. הגעתי למפגש עם חוברת טיפים וכללים שהכנתי מראש ועם משקל ישן שקניתי בשוק הפשפשים. פתחנו קבוצה בסלון של אמא שלי בכל יום ראשון בערב. הנשים בקבוצה התחילו לרזות והתחילה התעניינות סביבי. משש בנות הפכנו ל-30, ופתחתי עוד קבוצה ועוד אחת.

לאט לאט העסק התחיל להתגלגל לממדים מדהימים. פתחתי קבוצה גם אצלי בסלון וכשמספר הקבוצות המשיך לגדול והסלון לא הספיק – עברתי לקרוון ששיפצנו בגינה. התחביב הפך למקצוע, ואני מצאתי את עצמי בעומס עבודה מטורף.
הדרכתי קבוצות מראשון עד חמישי ובמקביל השתתפתי בכנסים ובפגישות. אחרי כמה חודשי עבודה מטורפים, הצטרפה אליי גם אחותי חן. עכשיו אפילו ביתי לי וגל הצטרפו אליי ושתי בנותיי הנוספות עובדות איתנו גם בחופשים.

כשאדם שמן מחליט שהוא רוצה לרזות, הוא חייב להתחיל באופן מידי וללא דחיות. מתוך הצורך הזה, התחלתי להעניק גם ייעוץ טלפוני. כשלא הצלחתי לעמוד יותר בעומס, הכשרתי מדריכות ופתחתי “קו – חם” העונה על כל שאלה.

כיום עובדות בחלי ממן עשרות מדריכות מקצועיות, שנותנות את כל הלב והנשמה. ותתפלאו, אבל ישנם גם כמה מדריכים גברים, יקרים מפז…. (וכן, כולכם מקסימים ואני יודעת עד כמה אתם מסורים ומשקיעים, איך אתם מתייחסים לכל אחד ואחד מהמשתתפים ועד כמה אתם רוצים לראות אותם מצליחים). אנו מתפרשים מקריית שמונה ועד אילת עם כ – 400 סניפים ברחבי הארץ, מעל 140 קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא של חלי ממן, והיד עוד נטויה. בנוסף, הקמנו קבוצות תמיכה רבות גם בחברות גדולות במשק הישראלי, בהן נמצאת רווחת העובד במקום הראשון.

לרשימת הסניפים והקבוצות >>>

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות