קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

על הרזייה וספורט

כיום רווח בשוק מגוון עצום של תכשירי הרזיה כאלו ואחרים. כולם מצוידים בהבטחות קוסמות, ומתהדרים בשלל מרכיבים טבעיים לסוגיהם. כולם מבטיחים הרזיה מהירה, טבעית, בריאה ומה לא. בבואכם לרכוש את אחד התכשירים הללו, רצוי מאוד שתעשו זאת לאחר היוועצות מוקדמת ברופא המשפחה. תכשירים מסוימים עלולים להיות ממכרים ואחרים – פשוט לא מותאמים לצרכיכם המדויקים.

מעוניינים לעבור הרזיה בריאה באמת? הנה שיטה שמתאימה לכל אחד ואחד: פעילות גופנית.

פעילות גופנית אוצרת בחובה מספר עצום של יתרונות: לצד בנייה וחיזוק של השרירים והעצמות בגוף, משפרת הפעילות הגופנית גם את תפקוד הלב ומערכת זרימת הדם, גורמת לתחושה טובה וכמובן – מאפשרת הרזיה ללא כל תכשיר הרזיה חיצוני.

האם הרזיה כתוצאה מפעילות גופנית היא קבועה?

שום הרזיה אינה ‘לכל החיים’ ולא משנה האם היא מושגת על ידי ספורט או תכשירים שונים. על מנת להישאר רזים יש צורך להקפיד על אורח חיים בריא, הכולל אכילה מאוזנת ופעילות גופנית קבועה. אמנם פעילות גופנית קבועה מסייעת לחיזוק השרירים ולעיצוב וחיטוב, אך עדיין יש צורך להתמיד בה על מנת לשמור על גוף רזה.

הרזיה באמצעות סוגי ספורט שונים – האם ישנם סוגי ספורט ‘מרזים’ יותר מאחרים?

הרזיה יכולה להתבצע באמצעות כל סוג פעילות גופנית. לא משנה איזה סוג ספורט תבחרו – כל עוד תתמידו בכך מספר פעמים בשבוע (מומלץ לעשות זאת במסגרת קבועה של חוג או חדר כושר עם מדריך על מנת שתהיו מחויבים באמת..) הגוף שורף קלוריות (ולאחר מכן שומנים) בכל פעילות גופנית. אמנם ישנם סוגי ספורט המעודדים הרזיה כמו אירובי, פילאטיס ויוגה (המיושמות על תרגילים לעיצוב וחיטוב הגוף), אך חשוב יותר שתבחרו סוג פעילות גופנית שהנכם מחוברים אליה וחשים בה בנוח.

אין לי תקציב לחדר כושר – מה אפשר לעשות?

במקרה ובו נבצר מכם להגיע למסגרת מחייבת וקבועה, כמו חוג ספורט או חדר כושר, תוכלו לצאת למסלול הליכה, קבוע או משתנה (של שעה לפחות, פעמיים מינימום בשבוע). זוהי דרך נפלאה לרזות ולנקות את הראש ‘על הדרך’…

קטגוריות: כללי
Babushka

כתבות נוספות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות