קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

פורום דיאטה

כאן תוכלו לשאול שאלות ולהתייעץ בכל הקשור לדיאטה, ירידה במשקל ואורח חיים בריא

  • פורום
  • דיונים
  • תגובות
  • עודכן לאחרונה
  • פורום

   גולשים יקרים,

   הפורום כרגע עובר עדכון ואינו פעיל זמנית, יחזור לפעילות בימים הקרובים.

  • 78,218
  • 183,452
  • לפני 1 שבוע

    קרין

מדריך קצר לשימוש בפורום

מדריך קצר לשימוש בפורום:

קריאת הודעות –

כדי לקרוא הודעות בפורום אין צורך להיות משתתף רשום באתר.  בחר הודעה שאתה רוצה לקרוא ולחץ עליה, תפתח תיבה ובה תוכן ההודעה. לאחר שסיימת לקרוא לחץ על הכותרת שוב והתיבה תיסגר. קיימת אף אופציה לפתוח את תיבת ההודעה בחלון נפרד באם יש צורך בכך.
כתיבת הודעות –

כדי לכתוב הודעות בפורום יש צורך להיות משתתף רשום באתר.

ראשית, בחר שם משתמש וסיסמא ולאחר מכן הכנס לפורום הרצוי.

א.    כתיבת הודעה חדשה – לחץ על 'הוספת הודעה', תפתח תיבה ובה 'נושא' – שהיא השורה שמופיעה בעמוד הראשון של הפורום. ושורה של 'תוכן' – ששם ניתן לכתוב בהרחבה את תוכן ההודעה. בנוסף, קיימת שם אופציה להעלות תמונה לפורום.

ב.     תגובה להודעה קיימת – לחץ מצד שמאל בהודעה הקיימת על האופציה 'השב להודעה'. התגובה שלך תכתב מתחת להודעה הקיימת ולא בשורה חדשה.

עריכת הודעות –

לאחר שכתבת הודעה, מופיע מצד שמאל 'עריכה'. כך שאם שכחת לכתוב משהו בהודעה שלך או שברצונך לתקן, לחץ על עריכה והתיבה של ההודעה שלך תפתח שוב.

הוספת תמונה להודעה –

בתיבת ההודעה קיימת אופציה מצד ימין למטה להוסיף תמונה להודעה, לחץ עליה ואמור למחשב מאיזה קובץ להביא את התמונה ושלח בצע וחכה מספר שניות עד שהתמונה תופיע. אם התמונה לא תהיה מכווצת לגודל של תמונה שמותאמת לדפי אינטרנט – היא לא תעלה.

רענון הפורום –

קיים צורך לרענן (מקש בסרגל העליון שני חיצים ירוקים לצדדים שונים) את דף הפורום מדי פעם כדי לראות איזה הודעות/תגובות נוספו לפורום. לדוגמא: כתבתי הודעה ואני מחכה לתגובות. לאחר כתיבת ההודעה, חכה מספר דקות ולחץ על כפתור רענן ולפתע יופיעו כל התגובות להודעה. המחשב לא מרענן באופן אוטומטי את הדף.

מחיקת הודעות –

אם כתבת הודעה והתחרטת עליה או שלטעמך קיימת הודעה לא ראויה בפורום – הודע על כך למנהלת הפורום.

***בפורום זה ניתן לשתף לשאול לשאלות בכל הקשור לירידה במשקל, תזונה, הרזייה ואורח החיים בריא. הפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי ופרטני עם איש מקצוע.***

נגישות