קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    כפית
    חבר

אלה.

אני חולה על פרג, לכן כשראיתי את המתכון ידעתי שלא אוותר וחייבת לנסות. האמת היא שזה יהיה די מסוכן כי לא יוצאת כמות גדולה (תבנית אחת של אינגליש קייק וצריך לחלק ל 15 מנות :מבולבל:) ופרוסה תהיה די קטנה, וסביר שאקפיא חלק גדול ממנה…. אבל מה שכן זה נראה מבטיח.

עדכונים וניסיון לתמונה בשעה הקרובה :מאושר: 🙂

היי תעלי תמונה ותגידי אם היא שווה את המאמץ
    בא לי גם להכין אותה
    תודההה

כפית
    חבר

שמתי 3 כפות סוכר במקום קוקוס ויתרתי על כמו סוכר והוספתי במקומו סוכרזית נוזלית כמות ששווה ל 2 כפות סוכר.

נראה לי שאפיתי את זה קצת פחות מידי. זה עוגת פרג בדיוק כמו שאני אוהבת שמרגישים בה את הפרג ולא עוגה בחושה שיש בה נגיעות של פרג.

הבעיה היא, וקלטתי את זה הרגע. הפרוסה שיוצאת ממש קטנה.. וגם עשיתי טעות. אמרתי לעצמי שבמקום לחתוך ל15 אני אעשה 14 פרוסות אבל בטעות חתכתי ל 10 וכבר אכלתי חתיכה (אופס) ועכשיו אני לא יודעת איך לתקן את שאר הפרוסות כי זה קצת מתפרק לי :סחרחורת:

בקיצור עם כל האהבה שלי לעוגת פרג… יש מצב שזה ישאר בגדר המשהו שאני אוכלת פעם במיליון שנה :עצוב:

(העוגה לא הצטלמה כ”כ יפה תסלחו לה לא מאוד פוטוגנית :לשון: )

כפית
    חבר

שמתי 3 כפות סוכר במקום קוקוס ויתרתי על כמו סוכר והוספתי במקומו סוכרזית נוזלית כמות ששווה ל 2 כפות סוכר.

נראה לי שאפיתי את זה קצת פחות מידי. זה עוגת פרג בדיוק כמו שאני אוהבת שמרגישים בה את הפרג ולא עוגה בחושה שיש בה נגיעות של פרג.

הבעיה היא, וקלטתי את זה הרגע. הפרוסה שיוצאת ממש קטנה.. וגם עשיתי טעות. אמרתי לעצמי שבמקום לחתוך ל15 אני אעשה 14 פרוסות אבל בטעות חתכתי ל 10 וכבר אכלתי חתיכה (אופס) ועכשיו אני לא יודעת איך לתקן את שאר הפרוסות כי זה קצת מתפרק לי :סחרחורת:

בקיצור עם כל האהבה שלי לעוגת פרג… יש מצב שזה ישאר בגדר המשהו שאני אוכלת פעם במיליון שנה :עצוב:

כפית
    חבר

כפית
    חבר

במתכון יש כוס וחצי של רסק תפוחים ללא סוכר.

האם אפשר להמיר חצי כוס רסק (שהיא שוות ערך למנת פרי) בתפוח עץ אחד ??

אין קמח בעוגה?

Royce Harris
    משתתף

תודה!

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות