הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

סיפור ההצלחה של רוזי המנחה


במשך כל ימי חיי הייתי שמנה חמודה ונמוכה ... במהלך השנים מחתונתי ועד ללידת בתי השלישית המשכתי לתפוח בהדרגה עד שהגעתי למשקל שיא מבחינתי 87 ק"ג וגם אז עוד לא הרגשתי שאני מסוגלת להתחייב בפני עצמי ובפני הסובבים אותי שאני הולכת לשינוי אמיתי, תמיד ידעתי להסתיר עם בגדים מעניינים וצעיפים וגרמתי לאנשים להתרכז בדברים אחרים אצלי ולא בשומן שלי ... תמיד אמרתי שאני שמנה אבל חייכנית ואני כבר בטח אהיה שמנה כל חיי, עד שיום אחד חברה טובה שלי שתמיד פרגנה לי ,אמרה לי בצורה ישירה: "את כבר לא נראית טוב..." – היה לי קשה מאד לשמוע אבל היה לי יותר קשה להתחייב... והיא אמרה לי יש מנחה נהדרת בחדרה ,תנסי חודש , תראי שזה לא קשה... השתכנעתי והגעתי ביום חורף מכוסה במעיל ארוך וגדול עם הרבה חשש , בושה ופחד ענק מכשלון נוסף... ו...הוקסמתי...

איה המדהימה שברגישות רבה ובחוכמה מנהלת את הקבוצה נתנה לי הרבה "ספייס" ולאט לאט הרגשתי איך המשפטים שלה מניעים אותי לעשייה וחשיבה אחרת בקיצור, לתהליך שהוא אחת המתנות המשמעותיות שנתתי לעצמי. וכן רק אני נתתי לעצמי,כי אין אף אחד בעולם שיכול לתת לנו מתנה כזו אם לא אנחנו לעצמנו!!

הדרך היתה די ארוכה ולא פשוטה עם עליות וירידות ובזכות ההתמדה והתמיכה שקבלתי מאיה ומהקבוצה הרגשתי שמצאתי "בית" כלומר גם אם נפלתי יש לי תמיד לאן לחזור.

הגעתי למשקל היעד לאחר הרזייה של 25 ק"ג !!! אכן סיפור הצלחה!!!

באחד מיני רבים מהמפגשים המדהימים עם איה היא בקשה לכתוב לה את החזון שלנו ואני אכן כתבתי לאיה שהייתי הכי רוצה להוביל אנשים לתהליך מדהים זה !!!

אז תודה רבה לך איה הנהדרת שתמיד עזרת ותמכת והארת את הדרך ובעיקר האמנת בי יותר ממני!! ותודה לך חלי על התכנית הנהדרת שלך שגורמת לנו להיראות טוב ולהינות מאוכל בריא טעים ו"מותר" ...

"אם אין אני לי מי לי" – משפט קטן עם אמירה גדולה...

אם אני הצלחתי כולם יכולים!!!