הצטרפות לקבוצת חלי ממן
שם
טלפון
דוא"ל
יישוב
 

סיפור ההצלחה של נרי

וואו, יש כל כך הרבה לומר, וקצת קשה להתחיל..

רוב החיים שלי הייתי שמן, וככה אני זוכר את עצמי תמיד. עוד מהגן הלכתי לתזונאית, בהמשך ניסיתי כל מיני סוגי דיאטות בשיטות שונות: דיאטנית, שומרי משקל, דיאטה עצמאית (שהסתכמה בלספר לכולם שאני בדיאטה ולאכול כל מה שבא לי)  ועוד- ברובן ירדתי יפה ועליתי הכול ואפילו יותר...ומאוד מהר...

לחלי ממן הגעתי ב-19.10.2010, אמא שלי המליצה לי להצטרף לקבוצה או לפחות לתת צ'אנס (גם היא ואחותי בתוכנית).

לא באמת האמנתי שיצא מזה משהו, אבל החלטתי לנסות.. הגעתי לקבוצה בעפולה.  סורינה, המדריכה, קיבלה אותי בחיוך, בחום ובאופטימיות -  שמיד נתנו לי הרגשה טובה ותקווה, במיוחד לאור המספר שהמשקל הראה לי ( 128 ק"ג).

לשקילה בסוף השבוע הראשון הגעתי סקפטי – הרי אני אני אוכל יותר מתמיד!  אבל המשקל הראה כבר 2.600 ק"ג פחות,.. וככה לאט- לאט הצג במשקל הראה על מספרים נמוכים יותר...  . השיטה של חלי התגלתה כשיטה נוחה מאוד ומאוד מתאימה לי:

המגוון האדיר של האפשרויות ותחליפים, הרעיון של שש ארוחות ביום, המנה המותרת  ומעל לכל - היחס של סורינה! התחושה שבאמת אכפת לה, הפרגון מהקבוצה, המפגשים שנתנו כל פעם חומר למחשבה - כל זה נתן דחיפה עצומה וחיזק בלי סוף.

השתדלתי לא לערב רגשות בתהליך ולעשות אותו באופן ממש אוטומטי. זה עזר לי מאוד: גם להפנים וליישם את התוכנית וגם לא להיקלע לחולשות שהפילו אותי בעבר וסביר להניח שהיו מפילות שוב.

בסופו של דבר, אחרי שנה וחצי בתהליך בהם התוכנית תמיד הייתה במרכז (למרות המון דברים שקרו בחיים האישיים) – הגעתי בתאריך  15.4.2012 לשמירה המיוחלת, והפעם צג המשקל הראה שירדתי  55 ק"ג! למרות שברור לי שמכאן מתחילה העבודה הקשה באמת (שמירה על המשקל ובעיקר שינוי התפיסה העצמית)-

ההרגשה היא כ"כ טובה שפשוט אי אפשר לתאר: על ההישג (אולי הכי גדול שלי אי פעם)  על השינוי הבלתי נתפס באורח החיים  - על ירידה ממידה 60 במכנסים למידה 40...

ומעל לכל על  העובדה שאני כבר לא שמן! (על כל המשמעויות של עובדה זו)  

אני ממשיך להגיע למפגש הקבוצתי בכל שבוע – וכבר חמישה חודשים שומר על המשקל.

אני רוצה להודות מכל הלב  לחלי ממן, לסורינה המדריכה, לאמי ולכל אחת ואחד שפרגנו, חיזקו, אמרו מילה טובה, ואפילו סתם חייכו- התמיכה של כולכם הייתה (ועדיין) מבחינתי אחד המרכיבים הכי חשובים ומחזקים בתהליך, ואני מקווה מאוד שתהיה לי הזכות לתת לכולכם את אותו הדבר!

תודה ענקית ושיהיה בהצלחה לכולנו!

נרי רבי