קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

מכתבי תודה

רותי מבני ברק
המאמנת מספר 1

דפנה יקרה,
תודה על מי שאת, על הזכות לפגוש אותך, על האמון והאמונה.
על האישיות שלך שמקרינה על כולנו.
היחס שלך (גם בכל שעות השבוע) ראוי לחיקוי , והמקום הקשוב והמכיל מחזיר אותנו לקבוצה שוב ושוב.
יש במפגשים איתך הרבה מעבר לתפריט ומסגרת….
מעריכה מאד מאד!!!

שרית מזרחי
שרית מזרחי

שלום רב,
שמי שרית מזרחי, נרשמתי בסוף חודש מרץ לחוג של חלי ממן בסניף קרית אונו עם המנחה שירלי טרלו.
רציתי לשבח את שירלי על תפקודה המקצועי.
על ההרצאות המעניינות והעינייניות, על האכפתיות שלה, ההתמדה, השיתוף, הכתיבה המצויינת, הטיפים והמסירות שלה.
שירלי בהחלט מעוררת השראה בסיפורה האישי ובדרך שהיא מעבירה את המסרים.
היא מנחה מצויינת!
ישר כח!

שרית

איסקוביץ גילט
תודה

אני רוצה להגיד תודה למירי על ההקשבה על הסבלנות והידע שלה.
עוזרת לי מאוד לא רק בקבוצה אבל כבכל יום וכל רגע
כותבת לה מה אני אוכלת בכל ארוחה ועונה לי מה לא בסדר זה אחרי שלא הצלחתי לרדת כמו שצריך
תודה רבה רבה למירי ולתכנית של חלי ממן👌🌹

מרים מנדל
אנדריאה נווה גן פתח תקווה.

הצטרפתי רק ב6.5 לחלי ממן. לקבוצת פתח תקווה. המדריכה שלנו אנדריאה מהממת. זמינה לנו בכל שעה. תומכת מנחמת ממריצה. נותנת דוגמא אישית לחוויה שחוותה. אין דברים כאלה. מבינה מניסיון את הקושי ונותנת טיפים. עמדתי לצאת לשייט העברתי לה את התפריט היומית בזמנה החופשי הדפיסה והעבירה לי הנחיות… מי היה עושה זאת ?. מתה על אנריאה ומתגעגעת כל שבוע למפגש איתה

שטיינמץ אסתי
תודה

לאירן היקרה !! רציתי לומר תודה מעומק הלב על כך שאת כל כך הרבה יותר ממנחה. תודה על כך שאת תמיד מגוונת ומחדשת בתכנים מדהימים. תודה על שאת מקצועית ללא סייג. תודה על כך שאת תמיד זמינה לכל שאלה או סתם לתת עצה טובה… תודה שאת תמיד לוקחת את הזמן לעשות את העוד קצת אקסטרה בהודעת עידוד קבועה לפתיחת השבוע בליווי אימרה או מאמר מעניין. תודה על הכל … את פשוט מדהימה !!!

איילת שר
איפה הייתי בלעדיך…

לפני כמעט שלוש שנים הגעתי לקבוצה מתוך מקום של יאוש וחוסר אמונה שאי פעם אצליח לרדת במשקל. הרי כבר ניסיתי כ"כ הרבה דיאטות שונות שהחזיקו לחודש-חודדיים ואז עליתי הכל חזרה עם ריבית. ישבתי בשורה האחרונה והקשבתי לניסים, תוך כדי דמעות שקטות. הרי אין מצב שעליי השיטה תעבוד… הגוף שלי דפוק… אבל החלטתי ששווה לנסות. מה כבר יש לי להפסיד. והפלא ופלא! זה עבד! בזכות ניסים המדהים המשכתי להגיע כל שבוע. גם כי ראיתי תוצאות, אבל בעיקר בגלל שכיף להקשיב לו! ואני לומדת כ"כ הרבה דברים! והוא מנפץ מיתוסים! ומעל הכל הוא לגמרי מבין מה עובר לנו בראש… כל השקרים שאנחנו מספרים לעצמנו, הגניבות הקטנות בחושך בלי שאף אחד שם לב….
היום אני כבר בשמירה, אחרי ירידה של 68 קילו ועדיין ממשיכה להגיע – כי עדיין כיף ומצחיק להקשיב לניסים. שעה בשבוע שהיא נטו בשבילי.
אז תודה ניסים! לא רוצה לחשוב איפה הייתי היום אם לא הייתי פוגשת אותך אי שם לפני שלוש שנים …..

חמוטל לקס
חמוטל לקס

אירן יקרה,
הגעת אלינו לא מזמן ובזמן קצר כ"כ הצלחת לחולל שינוי מדהים בקבוצה, התמיכה האין סופית בכל אחת ובכל אחד, הזמינות שלך והתזכורות הרבות שום דבר מאילו לא מובן מאליו.
החיוך בו את מקבלת את פנינו כל יום שלישי, שווה בשבילי הרבה.
התוכן של המפגשים מעשיר ומחכים.
תודה לך על כל אלו ועל עוד הרבה דברים.
למדנו ממך מהו כוחה של קבוצה.
שנצליח יחד גם בהמשך.
מעריכה מאוד 💖
חמוטל

ליאת יוספי
קסם של מנחה

הגעתי בעקבות בר מצווה לתאומים שלי . רונית היא קסם .אוזן קשבת .והיא מעבירה לנו בקבוצה דברים שלא ידעתי ומייעצת פשוט אלופה אוהבת

מירב פרג
תודה זו מילה קטנה

זכיתי כן לגמרי זכיתי .הגעתי לקבוצה באשדוד עם המנחה מעיין פלד והרגשתי מיד שהגעתי למקום הנכון .החיוך שלה ההבנה התמיכה העזרה האור בעיינה כבש אותי מיד. מעיין היא מסוג האנשים שחבל שיש רק אחת כזו ולא ניתן לשכפל ,כמה מוטיבציה היא מקנה כמה אכפתיות לכל אחד ואחת שזה לא מובן מאליו .פעם שוחחתי עם כמה חברות למשא וכולם אמרו את אותו הדבר "שכל אחת מרגישה שרק היא בקבוצה "בגלל היחס האישי שמעיין נותנת . היום שאני כבר שנתיים בשמירה אני עדיין נהנת לשמוע אותה כאילו זו הפעם הראשונה .תמיד היא מחדשת תמיד היא מרעננת ותמיד היא נמצאת שם בשבילך .אז כמו שכתבתי זכיתי לתמיד .

נגישות