חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!
banner

מכתבי תודה

שי לנדו
נכתב לסנדרה- מנחה במזכרת בתיה תודה

לא צריכה להיות סיבה מיוחדת כדי לומר תודה.
לכן אני שי לנדו ממזכרת בתיה רוצה לומר תודה לסנדרה.
על זה שאת דוחפת אותי להצלחה,
על זה שאת נותנת לי כוח רצון להגשים את המטרה.
תודה על ההקשבה, ההבנה , והמילה הטובה.
תודה שי.

קבוצת חדרה
נכתב לאיה בן שלום איה

איה,

גדולתו וחוכמתו של אדם היא לדעת לזהות לאורך מסלול חייו את אותם אלה, שנוכחותם לצדו תהפוך אותו לאדם טוב יותר. לגרסה המשופרת של עצמו.

מנחה בחסד עליון, שבדרכה הייחודית והמיוחדת, עם חוכמה וחדות מחשבתית יוצאת דופן, אינטילגנציה רגשית אינסופית והשקעה מטורפת וליווי צמוד ואישי – עושה את התהליך של כל אחד מאיתנו לתהליך משנה חיים.

את חוזרת ומדגישה, שהשגרה היא ברוכה אך עלינו להיזהר שלא ליפול למלכודת המובן מאליו. לימדת שמכשול יכול להיות הזדמנות לשפר את עצמנו וללמוד יכולות חדשות, וכשבכל פעם שאנחנו מוותרים כשקשה לנו אנחנו בעצם מוותרים על עצמנו.

וכמאמר השיר, בזכותך הפכנו לאלופי העולם בליפול ולקום כמו גדולים, אלופי העולם בלרצות או לפחות לנסות. כי אין ספק, שאחרי ההפסדים הניצחון הרבה יותר מתוק.

תודה לך על שהפכת אותנו לגרסה המשופרת של עצמנו. שעשית אותנו אנשים טובים יותר. את השראה ומופת ואנחנו מלאי הערכה על מי שאת ומה שאת עבורנו ועל כך מסורה לך תודתנו הגדולה.

קבוצת חדרה

אורן מיל
נכתב לרקפת הבעת תודה והערכה

שלום רב, ברצוני להביע את תודתי ומלוא הערכתי למנחת קבוצת כרמליה. בחיפה. רקפת הינה מנחה מכילה ולבבית בעלת מוטיבציה גבוהה המגיעה מידי מפגש עם אנרגיות משמעותיות. בעבר השתתפתי בקבוצות תמיכה שלכם ופרשתי כעבור חודש… הפעם בכוונתי להתמיד!!! אנא מיסרו לרקפת את תודתי!!

אבני דניאלה
נכתב לאסנת בן נעים מנחה אלופה

תודה ענקית לך אסנת האלופה שהצלחת לשחרר אותי במהירות מתקופה משברית עמוקה וארוכה.
בזכות מקצועיותך, ניסיונך העשיר, אהבתך ואמונתך באדם ועוד ועוד הצלחת להחזיר לי את שמחת החיים והבריאות שגם היא החלה להתרופף.
כותבת לך כאן כדי שגם משתתפים ומשתתפות שלא מקבוצתי ידעו איזה שמחה ואושר הסבת לי.
בהזדמנות זו שנה טובה ובריאה לכולם..
באהבה לאסנת האלופה, המיוחדת בכל רמ”ח אבריך…
דניאלה

אלונה נפתלייב
נכתב לשרית עמרן לשרית האלופה שלנו

חזרתי סיבוב שני אחרי כמעט 7 שנים בתהליך עם שמירה
ועלייה של כל מה ששמרתי תודה שהחיית את קבוצת נצרת עילית (נוף הגליל) ושכל שבוע את באה עם תכנים מרתקים שגם אחרי היום הכי עמוס מרותקת לשבת לשמוע ושאת זמינה גם במהלך השבוע מנחה כמוך אחת ל… מעריכה ?

חגית אלוני
נכתב ללימור זילברמן מכתב הערכה למנחה המושלמת שלי!!!

לימור,אהובה ויקרה!
אמנם אני לא נמצאת בתהליך שנים רבות…. אך הספקתי להכיר ולהוקיר את פועלך באופן ישיר וכן,מאחורי הקלעים…. כן,שם בהודעות המחזקות שלך!!!! אז,מגיעה לך תודה ענקית על מי שאת! השראה ואישה מדהימה! ללא ספק בלעדייך לא יכולתי להצליח בכל הדרך הזו.
תודה רבה ושנה נפלאה!!!! אוהבת! חגית אלוני קבוצת רחובות ההולנדית

סיון דנינו קודזידלו
נכתב לאלינור מזרחי חינגה קרן אור

אלינורי,
כבר חמש שנים שאני שבויה בך, בקסם שלך, ביכולת הדרכה המדהימה שלך, באכפתיות האינסופית, כמהה למפגש בימי שלישי, להודעות בשישי ולבדיקת דופק שאת מבצעת בכל פעם שאני מחסירה פעימה וסוטה מהמסלול או קורצת עין למטרה. את שהפכת את המטרה שלי ממספר חסר ערך על המשקל לאורח חיים משמעותי. את שהפכת את התפריט הדל שלי למגוון וצבעוני. את שהדבקת אותי בחיוניות עם החיוך האדיר שלך, האופטימיות חסרת המעצורים שלך והמבט מלא המשמעות כשצריך לאסוף את הקשיים לכדי ניסיון ולנצח.
אלינורי, פשוט תודה, מכל הלב על מי ומה שאת עבורי.
אוהבת אותך, וגאה בדרך שלי, שלנו!

רונית אלטון
נכתב לדפנה ארזי דפנה יקרה ואהובה

רוצה להודות לדפנה ארזי,המנחה האהובה והיקרה שלנו מקבוצת הרצליה.
דפנה חסרת פייסבוק כך שלא רואה שמפרגנים לה מדי פעם שם.
תודה על מי שאת!!!
את עולם ומלואו בכל מובן המילה.
אוהבת אותך מליונים,
רונית.

בתאל עטרי
נכתב לדנית תודה ענקית

דנית אהובה,
שבכל מפגש מקבלת אותי בחיוך, מפרגנת, מעודדת תומכת. תודה שאת לא מוותרת לי ועליי. למרות הבעיה הגדולה שלי באוכל..סוג של צימחונית את הצלחת ליצור לי תפריט מגוון שמתאים לי על מנת שאצליח בתהליך. תודה על שאת שולחת הודעה שואלת לשלומי ומרגישה בחסרוני כשאני לא מגיעה למפגש. תודה על הלחם והופלים שאת הולכת במיוחד כדי לקנות לי. אין עלייך, אלופה!! זכיתי

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות