קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

סיפור ההצלחה של אנדראה גופר המנחה

שם פרטי – אנדראה גופר.

סה"כ ירידה – 25 קילוגרם.

כמה זמן בשמירה – שנה בשמירה.

מנחה את קבוצת – פתח תקווה, נווה גן, ימי ב' בשעות 17:00 ו-19:00.

 

דוג' לתפריט יומי  –1200 תפריט בסיסי.

סיפור ההצלחה של אנדראה גופר המנחה

"לבחור נכון. לבחור מה עושה אותי שמחה כל יום מחדש"

"כשהייתי בן חמש, אמא שלי אמרה לי ששמחה היא המפתח לחיים. כשהלכתי לבית הספר
שאלו אותי, מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול ? כתבתי "שמח"
אמרו לי שלא הבנתי את המשימה, אמרתי להם שהם לא מבינים את החיים…״ ג’ון לנון.

"הנשמות הטובות". הדודה והחברה שמנסות לשכנע אותי לאכול את העוגה, כי אני רזה. פיתחתי שיטות, כמו להגיד להן שאני שבעה או שבדיוק סיימתי ארוחה, אבל הקושי חי ובועט ולפעמים גם אני אוכלת. אבל אני מזכירה לעצמי שאני לא רובוט מתוכנת, אני בת אדם, ומותר לי לא להיות 100% תמיד. אני כן עושה את ה-100% שלי נכון לאותו היום, לאותה ארוחה. בייבי סטפס.

כל חיי הייתי רזה. בהריון העליתי 25 ק"ג, כי לי אמרו שכשרואים שני פסים, צריך לאכול בשביל שניים. אז אחרי הלידה, אני ונועם המתוק שלי מטיילים בקיבוץ. אני עם שמלה גדולה, שרה למתוק שלי בעגלה ושום דבר לא מפריע לאושר החדש שאני מרגישה בלב.
נועם התחיל להיות במסגרת, הנקראת בקיבוץ "בית תינוקות". ואני נסעתי למשביר לקנות חיתולים. זוכרת שמיהרתי נורא ושאלתי את הבחור לפניי בתור לקופה אם אני יכולה לשלם לפניו את הפריט האחד שרציתי לרכוש. הוא הסתכל אליי מהשערות על ראשי ועד הנעליים, לא פעם אחת ולא פעמיים, אלא ארבע פעמים!! מבט הנקרא, אגב, "רנטגן" : ). ענה לי בשליליות והמשיך את יומו.
עבורי זאת הייתה נקודת המפנה, כי הבנתי שאני כבר לא הבחורה שתיארתי לי, שהוויז'ואל שהיה בראשי לגבי הנראות שלי השתנה, ואני פשוט לא שמתי לב.
למחרת נרשמתי לקבוצה של חלי ממן, ומאז הכל היסטוריה. היום, 25 ק"ג פחות, הייתי שמחה להודות לבחור מהתור במשביר, כי בזכותו הבנתי את עצמי. את זה שגם המראה החיצוני חשוב לי. וכשהגשמתי את החלום של הגעה לשקל היעד, הבנתי שהשמיים הם הגבול והצלחתי בכל תחום בחיי. כי ההצלחה היא ממכרת.

בהתחלה כי חברות שלי הצליחו בעזרת חלי. נשארתי כי הבנתי שהתכנית בריאה לי, אני לא מוותר על שום אב מזון ואני גם מתפנקת בכיף שלי בשוקולד טעים פעם בשבוע, בלי ייסורי מצפון.

נשקלת כל שבוע. אני תמיד עם היד על הדופק. אבל בעיקר, שחררתי את ההתעסקות באוכל כשאורח חיים נכון הפך לחיים עצמם. הכנסתי את זה גם לביתי וגם משפחתי נהנית היום מפלטת ירקות טעימה ב – 16:00 כשאני מחזירה את הילדים מהמסגרות, במקום חטיף.

animated image
סיפורים נוספים

סיפור ההצלחה של ריקי פרץ המנחה

ריקי פרץ המנחה 14 ק"ג פחות,

שם פרטי: ריקי פרץ. סה"כ ירידה: 14 קילוגרם. כמה זמן בשמירה:  2.5 שנים. מנחה את קבוצת: מעלה אדומים יום שלישי  17:00,19:00, חשמונאים יום שני 11:30,

סיפור ההצלחה של מלי סלטי המנחה

מלי סלטי המנחה 37 ק"ג פחות,

שם פרטי: מלי סלטי. סה"כ ירידה: 37 קילוגרם. כמה זמן בשמירה: 3 שנים. מנחה את קבוצת: גני תקווה, ימי שלישי 19:00. דוג' לתפריט יומי: בוקר:

סיפור ההצלחה של טלי פרץ המנחה

טלי פרץ המנחה 24 ק"ג פחות,

שם פרטי – טלי פרץ. סה"כ ירידה – 24 קילוגרם. כמה זמן בשמירה – 3.5 שנים בשמירה. מנחה את קבוצת – קצרין ימי ראשון בשעה

סיפור ההצלחה של אושרה בק המנחה

אושרה בק המנחה 10 ק"ג פחות,

שם פרטי: אושרה בק. סה"כ ירידה: 10 קילוגרם. כמה זמן בשמירה: שנה. מנחה את קבוצת: קדימה צורן ימי רביעי שעה 19:00. דוג' לתפריט יומי בוקר:

סיפור ההצלחה של איריס ציגלר המנחה

איריס ציגלר המנחה 27 ק"ג פחות,

שם פרטי: איריס ציגלר כמה משקל הורדת: 27 קג כמה שנים שומרת: 14 שנה איזה קבוצה מנחה: קבוצת רמת אביב, כרמיאל, רקפת דוגמא לתפריט יומי:

סיפור ההצלחה של סורינה קדוש המנחה

סורינה קדוש המנחה 35 ק"ג פחות,

שם פרטי: סורינה קדוש סך הכל ירידה: 35 ק"ג כמה שנים שומרת: 14 שנים איזה קבוצות מנחה כולל שעות וימים: עפולה ורמלה   דוגמא לתפריט

סיפור ההצלחה של אריאלה שמש המנחה

אריאלה שמש המנחה 22 ק"ג פחות,

שם פרטי – אריאלה שמש. סה"כ ירידה – 22 קילוגרם. כמה זמן בשמירה – 9 שנים בשמירה. מנחה את קבוצת – נתניה, נורדאו ועיר ימים.

סיפור ההצלחה של אלינור חינגה מזרחי המנחה

אלינור חינגה מזרחי המנחה- 20 ק"ג פחות,

שם פרטי: אלינור חינגה מזרחי סה"כ ירידה : 20 ק"ג כמה שנים שומר: שומרת על המשקל שלי כבר 9 שנים איזה קבוצות מנחה כולל שעות

דברו איתי
נגישות