קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

סיפור ההצלחה של מירי קריטר שכטר המנחה

שם: מירי קריטי שכטר
סה”כ הורדה: 30 ק”ג
כמה זמן שומרת על המשקל: 5 שנים
איזה קבוצות מנחה: כנרת, גבעת אבני, קציר, כרכור, עין חרוד ועפולה נוער.

את הבוקר שלי אני מתחילה עם 2 כוסות מים, קפה, תמר או בננה ויוגורט.
בביניים אני מכינה סלט גדול או המון ירקות חתוכים, עם למון ומלח, 2 פרוסות לחם קל או פיתה קלה או 4 פריכיות עם 2 כפות גבינת סימפוניה או בולגרית או פרוסת גבינה צהובה עם פטריות כטוסט, עם 2 כוסות מים.
צהריים אני מתחילה במרק ירקות, חזה עוף חתוך לרצועות או קציצות עוף עם המון ירקות מוקפצים בכל מיני צורות וצבעים, אותם אני מכניסה לפיתה קלה או מוסיפה לתפוח אדמה בתנור, עם 2 כוסות מים.
בביניים אני שותה קפה עם 2 פרוסות לחם קל עם כפית ריבה או 4 פריכיות שוקולד עם יוגורט ו 7 שקדים או 10 בוטנים או 3 אגוזים.
ארוחות הערב שלי מתחלקות לימים של ארוחה בבית, בהן אני מכינה שקשוקה או פשטידה עם סלט או ירקות מאודים, ולימים של ארוחה בין הקבוצות, בהן אני מכינה כריך עם ביצה קשה עם כפית טחינה וכף וחצי טונה והרבה ירקות בקופסא לנשנש בנסיעה.
בלילה אני מתפנקת עם גלידל וניל או יוגורט שלתוכו אני חותכת תפוח ומוסיפה כפית סילאן.
בתוך התפריט אני משלבת 3 פעמים בשבוע שעורי עיצוב וקיקבוקס, ובבקרים פנויים אני הולכת במשך שעה בשדות סביב המושב שלי.

סיפור הצלחה של מירי קריטר שכטר המנחה

כשיש מטרה ברורה ויודעים בדיוק מה רוצים להשיג, מציירים את הדרך, יוצרים סביבה תומכת, אוספים הצלחות ומסתכלים קדימה. בלי לוותר ובלי להצטער על מה שהיה ולוקחים כל יום כהזדמנות חדשה להצלחה.
במשך התהליך היו לא מעט קשיים: קצב הירידה שלי היה איטי מאוד, בהתחלה זה תסכל אותי, בנות שהיו אייתי בקבוצה ירדו קילו, 700 גרם, ואני בקצב של 400 או 500 גרם לשבוע, עם הזמן הבנתי שזה הקצב שלי וזה הכי נכון לי. אחרי ירידה של 17 קילו הגוף שלי נעצר, לא זז, אכלתי מדוייק, עשיתי רישום ובמשך חודש וחצי לא ירדתי אפילו גרם אחד! ואפילו היתה עלייה, ומחשבות בראש אמרו לי “תפסיקי” “את כבר נראית טוב” “הגוף כבר לא יורד יותר” “את כבר יודעת מה לעשות” “תמשיכי לבד, חבל על הכסף” ואז התעוררה שאלת השאלות: “כל החיים תהיי בחלי ממן??
בעזרתה של המנחה ושל הקבוצה, לא נכנעתי למחשבות, אלא שיניתי אותן למחשבות אחרות: “את הכי טובה בעולם” “ככה את אוהבת את החיים שלך, את שלמה עם צורת האכילה הזאת, את יודעת מה את מרוויחה, ואת זה את רוצה לכל החיים שלך”

הרגע שבו החלטתי לעשות שינוי, הוא רגע משמעותי עבורי, ניסיתי הרבה דיאטות בחיי, כאלה שהורדתי הרבה קילוגרמים במעט זמן, שאחר כך עלו במהירות, והרגע שבו הבנתי שהשינוי הוא לא רק באוכל ובמה לאכול אלא בהתנהגות שלי עם האוכל, בחשיבה שלי על עצמי, ובאמונה שלי ביכולות של עצמי.
הרגע הזה, בחג שבועות שראיתי את הבנות רוקדות ושרות על הבמה עם בגדים לבנים וזר פרחים על הראש…רציתי גם!! ידעתי שאני אוהבת את זה ויש לי את היכולות לעשות את זה, אבל התביישתי מעצמי ואמרתי לעצמי שלא אצליח לרקוד ולא תהיה שמלה לבנה במידה שלי… אז החלטתי שאני עושה שינוי בחשיבה ומצטרפת לקבוצה של ירידה במשקל ואני אעלה על הבמה הזאת בחג שבועות וארקוד ואשיר על הבמה, ולא משנה כמה זמן זה יקח לי….

הקבוצה אליה הגעתי פעם בשבוע והמנחה שעודדה עזרו לי להביא את עצמי למקום ראשון בעשייה.
התוכנית של חלי לימדה אותי לשלב את כל מה שאני אוהבת לאכול במינונים נכונים ובזמן הנכון, בלי למנוע מעצמי שום דבר. למדתי להאמין ביכולות שלי ולהצליח להמשיך כבר בארוחה הבאה, בלי להנציח את הנפילה בארוחה מסויימת, בלי לוותר על השאיפות שלי. התוכנית עזרה לי לעודד את עצמי והחלטתי שאחרי כל 5 קילוגרמים שאני מורידה אני מתחדשת בבגד חדש, זה חיזק אותי ושימח אותי מאוד.

נרשמתי לקבוצה של חלי בעפולה והתחלתי בתהליך השינוי… הדרך היתה ארוכה, הירידה איטית והיו הרבה משברים ועיכובים, אבל הרצון שלי להצליח והאמונה שאני יכולה, הרצון שלי להוכיח לעצמי ולמשפחתי שאני מצליחה החזיקו אותי ועזרו לי לא לוותר.

animated image
סיפורים נוספים

סיפור ההצלחה של ריקי פרץ המנחה

ריקי פרץ המנחה 14 ק"ג פחות,

שם פרטי: ריקי פרץ. סה”כ ירידה: 14 קילוגרם. כמה זמן בשמירה:  2.5 שנים. מנחה את קבוצת: מעלה אדומים יום שלישי  17:00,19:00, חשמונאים יום שני 11:30,

סיפור ההצלחה של מלי סלטי המנחה

מלי סלטי המנחה 37 ק"ג פחות,

שם פרטי: מלי סלטי. סה”כ ירידה: 37 קילוגרם. כמה זמן בשמירה: 3 שנים. מנחה את קבוצת: גני תקווה, ימי שלישי 19:00. דוג’ לתפריט יומי: בוקר:

סיפור ההצלחה של טלי פרץ המנחה

טלי פרץ המנחה 24 ק"ג פחות,

שם פרטי – טלי פרץ. סה”כ ירידה – 24 קילוגרם. כמה זמן בשמירה – 3.5 שנים בשמירה. מנחה את קבוצת – קצרין ימי ראשון בשעה

סיפור ההצלחה של אושרה בק המנחה

אושרה בק המנחה 10 ק"ג פחות,

שם פרטי: אושרה בק. סה”כ ירידה: 10 קילוגרם. כמה זמן בשמירה: שנה. מנחה את קבוצת: קדימה צורן ימי רביעי שעה 19:00. דוג’ לתפריט יומי בוקר:

סיפור ההצלחה של איריס ציגלר המנחה

איריס ציגלר המנחה 27 ק"ג פחות,

שם פרטי: איריס ציגלר כמה משקל הורדת: 27 קג כמה שנים שומרת: 14 שנה איזה קבוצה מנחה: קבוצת רמת אביב, כרמיאל, רקפת דוגמא לתפריט יומי:

סיפור ההצלחה של סורינה קדוש המנחה

סורינה קדוש המנחה 35 ק"ג פחות,

שם פרטי: סורינה קדוש סך הכל ירידה: 35 ק”ג כמה שנים שומרת: 14 שנים איזה קבוצות מנחה כולל שעות וימים: עפולה ורמלה   דוגמא לתפריט

סיפור ההצלחה של אריאלה שמש המנחה

אריאלה שמש המנחה 22 ק"ג פחות,

שם פרטי – אריאלה שמש. סה”כ ירידה – 22 קילוגרם. כמה זמן בשמירה – 9 שנים בשמירה. מנחה את קבוצת – נתניה, נורדאו ועיר ימים.

סיפור ההצלחה של אלינור חינגה מזרחי המנחה

אלינור חינגה מזרחי המנחה- 20 ק"ג פחות,

שם פרטי: אלינור חינגה מזרחי סה”כ ירידה : 20 ק”ג כמה שנים שומר: שומרת על המשקל שלי כבר 9 שנים איזה קבוצות מנחה כולל שעות

דברו איתי
Whatsapp icon
Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
נגישות