חדש! כל התוכניות של חלי ממן זמינות לרכישה באתר!

אורח חיים בריא צעד אחר צעד

אורח חיים בריא נחשב כאוסף הרגלים הכוללים שמירה על תזונה מאוזנת, פעילות ספורטיבית סדירה, שמירה על משקל גוף תקין והפגת מתחים וסטרס. בנוסף, גם מניעת עישון ושינה איכותית מהווים חלק חשוב מאורח חיים בריא. כולם כבר יודעים שהעישון מזיק לבריאות ועלול לגרום לסרטן אך האם ידעתם שגם חוסר שעות שינה פוגע בנו? חסר בשעות שינה עלול לפגוע בבריאות ע”י החלשה של המערכת החיסונית שלנו, פוגע בחילוף החומרים ומעלה את הסיכון להשמנה.
סגנון חיים בריא מאפשר לנו לשפר את איכות החיים , כלומר את תחושת ה- well being. הוכח מחקרית כי תזונה נכונה, ביחד עם אורח חיים בריא ו- well being, מאפשרות שמירה על הגוף מפני מחלות ואריכות חיים.

לסגל לעצמנו אורח חיים בריא
לסגל לעצמנו תזונה נכונה ובריאה יותר | חלי ממן

על חשיבות קיומו של אורח חיים בריא :

אנו חיים בעידן בו הידע על קיום אורח חיים בריא נגיש לכל אחד. בעבר מושגים כמו שומן טראנס, אכילת פירות וירקות בחמישה צבעים ואפילו משמעות העישון לא היו מוכרים. בעבר רק אנשי מקצוע כמו רופאים ריכזו אצלם את הידע ונתנו הנחיות כלליות ולא תמיד ישימות כמו “אתה חייב לרדת במשקל!!!” מבלי להסביר איך..
על אף שפע המידע על מהו אורך חיים בריא, עדיין קיים פער עצום בין הרצון לקיים אורח חיים בריא לבין העשייה בפועל ובישום ובהתמד לאורך זמן.

אנשים רבים מתפתים ונגררים לפתרונות בזק אופנתיים כמו אתגרי דיאטה שונים או הנחיות לא מקצועיות ושגויות לרוב כמו המלצה מוגזמת לצריכת אבקות חלבון וכדומה או לקיצוניות שניה בצורת זניחת הרעיון לקיום סגנון חיים בריא כי נתפס לא מעשי ובלתי ישים בחיים הרגילים ומתאים רק ל”משוגעים לדבר”.

איך שיטת חלי ממן עוזרת לקיים ולשמור על תזונה נכונה ואורח חיים בריא ?

שיטת חלי ממן נחשבת פתרון מתאים למתקשים לרכוש הרגלים התנהגותיים מאוזנים. השיטה מאפשרת הקניית הרגלים ושמירה על כללי אורח החיים בריא לאורך זמן. בשיטה קיים ליווי התנהגותי הכולל קבלת כלים להתאמת התזונה לחיי היום יום כמו אכילה בסופי שבוע, יום מחוץ לבית, חגים ואכילה בבתי קפה וכדומה. כמו כן, ניתנים טיפים לאורך חיים בריא אשר מאפשרים את התאמת התזונה למכלול המצבים רגשיים המשפיעים על האכילה.

יש בשיטה גמישות רבה המתאפשרת דרך מגוון רחב של מתכונים טעימים, המשתלבים בכל התפריטים. בנוסף, יש מגוון תחליפים לכל הארוחות והתאמה למגוון רחב של אנשים ומצבים רפואיים כמו העובדים במשמרות, נשים מניקות, טבעונים, אנשים עם אי סבילות ללקטוז וכדומה.

השיטה בנויה כך שלא רק תרדו במשקל בצורה מהירה, אלא תנחילו לעצמכם הרגלי תזונה נכונה ובריאה יותר, וכאמור סגנון אורח חיים בריא שתוכלו לשמור על המשקל הרצוי בקלות ולאורך זמן (לתמיד!)

שיטת חלי ממן

מהי שיטת חלי ממן?
שיטת חלי ממן נועדה להקנות לנו הרגלים נכונים של תזונה בריאה על מנת ליצור שינוי אמיתי וקיום סגנון חיים בריא
בעזרת שיטת חלי ממן, מתאפשרת ירידה מדודה במשקל אשר בזכותה ניתן יהיה לשמור על המשקל לאורך זמן. עקרונות אלה מאפשרים לכל אחד להתאים את עצמו לשיטה ולהצליח בתהליך הירידה הכה מיוחל.

האם שיטת חלי ממן עובדת?
בהחלט! אם מקפידים על קיום כל הכללים, מגיעים למפגשי הקבוצות, מיישמים את הטיפים וההוראות של המנחים והמנחות ונשקלים, גם לך השיטה תעבוד, והכי חשוב- תסגלי לך הרגלים של תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

למה שיטת חלי ממן עדיפה על שיטות הרזיה אחרות?
לא אמרנו שאין עוד שיטות שעובדות.
כל אחד צריך לאמץ את השיטה שיותר מתאימה לו.
בחלי ממן אנו מאמינות כי אין הוקוס פוקוס! אנו מקפידים על שינוי אמיתי בהרגלים ובאורח החיים הבריא ולכן יחד עם הניסיון הרב שלנו, אחוזי ההצלחה וההתמדה אצלנו הם מהגבוהים ביותר.

אז איך בעצם להתחיל אורח חיים בריא? השלב הראשון הוא להירשם לתוכנית של חלי ממן. השלה השני הוא להתחיל ליישם את כל הכלים והטיפים שתקבלי והתוצאות כבר יגיעו.

איך נרשמים?

מצטרפים כאן בטופס הזה
קטגוריות: בריאות

    כתבות נוספות

    דברו איתי
    Whatsapp icon
    Whatsapp icon חלי אני רוצה להצטרף
    נגישות