קנו מעל 249 ₪ וקבלו משלוח חינם עד הבית
banner

מהו אורח חיים בריא?

אורח חיים בריא נחשב כאוסף הרגלים הכוללים שמירה על תזונה נכונה ומאוזנת, פעילות ספורטיבית סדירה, הפגת מתחים, שינה איכותית, שמירה על משקל גוף תקין, כל אלה ועוד נחשבים כמאפשרים שמירה על בריאות תקינה לאורך זמן.

סגנון חיים בריא גם מאפשר לנו לשפר את איכות החיים (תחושת well being) והוכח מחקרית כמאפשר אריכות חיים בכל המינים

על חשיבות קיומו של well being:

אנו חיים בעידן בו הידע על קיום אורח חיים בריא נגיש לכל אחד. בעבר מושגים כמו שומן טראנס, אכילת פירות וירקות בחמישה צבעים ואפילו משמעות העישון לא היו מוכרים.

אם בעבר רק אנשי מקצוע כמו רופאים ריכזו אצלם את הידע ונתנו הנחיות כלליות ולא תמיד ישימות כמו "אתה חייב לרדת במשקל!!!" מבלי להסביר איך..
אולם עדיין קיים פער עצום בין הידע והרצון לקיים אורח חיים בריא לבין העשייה בפועל ובישום ובהתמדה.

אנשים רבים מתפתים ונגררים לפתרונות בזק אופנתיים כמו אתגרי דיאטה שונים או הנחיות לא מקצועיות ושגויות לרוב כמו המלצה מוגזמת לצריכת אבקות חלבון וכדומה או לקיצוניות שניה בצורת זניחת הרעיון לקיום סגנון חיים בריא כי נתפס לא מעשי ובלתי ישים בחיים הרגילים ומתאים רק ל"משוגעים לדבר".

איך שיטת חלי ממן עוזרת להתחיל לקיים ולשמור על אורח חיים בריא?

שיטת חלי ממן נחשבת פתרון מתאים למתקשים לרכוש הרגלים התנהגותיים מאוזנים המאפשרים הקניית ושימור כללי אורח החיים הבריא לאורח זמן. בשיטה קיים ליווי התנהגותי הכולל קבלת כלים להתאמת התזונה לחיי היום יום כמו אכילת לילה, יום מחוץ לבית, סופי שבוע, חגים ואכילה בבתי קפה וכדומה, יחד עם התמודדות עם התאמת התזונה למכלול המצבים רגשיים המשפיעים על האכילה.

יש בשיטה גמישות רבה המתאפשרת דרך מגוון רחב של תחליפים, מתכונים טעימים והתאמה למגוון רחב של אנשים כמו העובדים במשמרות, נשים מניקות, טבעונים וכדומה.

כמובן בהתאם להמלצות משרד הבריאות השיטה, מעודדת אכילה מאוזנת מכל אבות המזון ביחסים הנכונים, שתיית מים, הגבלת מזון מתועש , פיתוח אכילה מודעת, דרך רישום אכילה ופיתוח התייחסות בריאה לתהליך שינוי הדרגתי ולא בשיטת הכל או לא כלום.

איך לשמור לאורך זמן אורח חיים בריא ע"פ שיטת חלי ממן


שיטת חלי ממן

מהי שיטת חלי ממן

שיטת חלי ממן נועדה להקנות לנו הרגלים נכונים על מנת ליצור שינוי אמיתי וקיום אורח חיים בריא

בעזרת שיטת חלי ממן, מתאפשרת ירידה נכונה במשקל אשר בזכותה ניתן יהיה לשמור על המשקל לאורך זמן. עקרונות אלה מאפשרים לכל אחד להתאים את עצמו לשיטה ולהצליח בתהליך הירידה הכה מיוחל.

האם שיטת חלי ממן עובדת?

בהחלט! אם מקפידים על קיום כל הכללים, מגיעים למפגשי הקבוצות, מיישמים את הטיפים וההוראות של המנחים והמנחות ונשקלים גם לך השיטה תעבוד

איך נרשמים?

מצטרפים כאן בטופס הזה

למה שיטת חלי ממן עדיפה על שיטות הרזיה אחרות?

לא אמרנו שאין עוד שיטות שעובדות.
כל אחד צריך לאמץ את השיטה שיותר מתאימה לו.
בחלי ממן אנו מאמינות כי אין הוקוס פוקוס! אנו מקפידים על שינוי אמיתי בהרגלים ובאורח החיים הבריא ולכן יחד עם הניסיון הרב שלנו, אחוזי ההצלחה וההתמדה אצלנו הם מהגבוהים ביותר.

קטגוריות: בריאות
Babushka

כתבות נוספות

דברו איתי
נגישות